Hemen Arayın

0212 438 1626

0554 346 1178

https://www.almiratek.com/wp-content/uploads/2018/12/endüstriyel-ahşap-lazer-kesim-makinesi.png

Kayra KR
Çalışma Alanı 150×300 ~ 210×300 cm
SR10i 100w
SR15i 150w
SR25i 250w

https://www.almiratek.com/wp-content/uploads/2019/08/kayra-kayisli-ahsap-ve-pleksi-kesim-makinesi.png

Kayra KY
Çalışma Alanı 150×300 ~ 210×300 cm
130w – 150w Co2 Lazer Tüp
SR15i 150w
SR25i 250w

KAYRA ile SINIRLARI AŞIN

Örnek Çalışma Videoları

Mükemmel Optik Tasarım

Almira teknolojinin 14 yılı aşkın tecrübesi ve alanında kalifiye optik mühendisleri ile Kayra serisinin optik tasarımını mükemmele taşımıştır.

Lazer ünitesinden elde edilen güç Singapur üretimi kolimatör ve yüksek yansıtıcı aynalar ile kafaya taşınır böylelikle lazer ışını çok ince odaklanır.

mukemmel-optik-tasarim
akilli-lazer-kesim-kafasi

Akıllı Lazer Kesim Kafası

Otomatik pozisyonlama özelliği sayesinde kesim esnasında malzemeye yaklaşır, kesim yapmadığı anlarda oluşabilecek çarpmalara karşı kesim kafası yukarı kalkar.

Ayrıca kapalı devre toz ve dumandan etkilenmez. İşlenecek malzeme ve kalınlığına göre çeşitli mercek ve başlık değişimi saniyeler sürer.

Son Teknoloji Lazer Ünitesi

20 yılı aşkın CO2 lazer ünitesi üretimi tecrübesi ile dünyada öncü olan İngiltere üretimi LUXINAR (Rofin-Sinar) marka lazer üniteleri kullanmaktayız.

100 watt ile 1000 watt aralığında güç sunan ve çok yüksek tepe gücü sayesinde kesimler daha temiz ve kısa sürede gerçekleşir.

kayra-lazer-kesim-makinesi-rofin-tup-secenegi

Kontrol Her Zaman Sende

AlmiraLabs Procut yazılımı çalışma esnasında size tam performans hizmet eder.
Operatör için gerekli tüm donanımlar AlmiraLabs Procut’da bulunmaktadır.
Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde yazılım aracılığı ile akış sonlandırma sürelerini görebilir ve planlamanızı buna göre yapabilirsiniz.

 

kontrol-hep-sende
malzeme-sabitleme

Malzeme Sabitleme

İnce ve sert malzemelerde oluşan dalgalanmayı ve kesim esnasında olası çarpmalar sonucu malzemenin yerinden oynamaması için iki kenardan pnömatik sistem ile malzeme sabitlenir.

Ayrıca yeni vakum haznesi tasarımı ile malzeme tablaya dümdüz vakumlanır. Tasarım tescil belgesi ve patenti alınmış bu özellik ülkemizde tektir.

Hızlı, Hassas ve Sessiz

Mekanik tahrik için kullanılan helis taşlanmış kremayer sistemi ile Kayra rakiplerinden oldukça sessiz çalışır.

Yüksek hassasiyette helis redüktörler sayesinde çok yüksek tork elde edilir ve sistemin duruş ve kalkışlarda ivmelenme hızı oldukça yükselir.

hizli-hassas-sessiz
cnc-govde

CNC ile İşlenmiş Ağır Çelik Gövde

Montaj yüzeyindeki ufak bir sapma, kesimde ciddi bozulmalara, motor ve rayların zarar görmesine sebebiyet verir.

Kayra serisi tüm ürünler hassas, ağır sanayi CNC’ler ile mükemmel olarak işlenir. Kusursuz bir hareket yüzeyi elde edilir. Böylelikle kaliteli kesimin temelini oluşturur.

Yerleşik Hafıza

Yerleşik hafızalı kontrol panelinin sunduğu 256 mb alan ile çalışma dosyalarınızı uzun süre saklayabilir ve dileğiniz zaman yazılıma ihtiyaç duymadan aynı çalışmayı tekrar tekrar işleme alabilirsiniz.

Böylelikle uzun süreçleri en minimal seviyeye indirerek zamandan ve işleyişten tasarruf sağlayabilirsiniz.

yerlesik-hafiza
mikro-hassasiyet-yuksek-tork

Mikro Hassasiyet, Yüksek Tork

Servo motorlar, robot teknolojilerinde en çok kullanılan motor çeşidi olmakla birlikte tüm sistemin ağırlık ve tasarımı ile ilgili olarak en iyi şekilde optimize edilmiştir.

Kayra serisinde yüksek tork üreten ve mikro hassasiyete ulaşan servo motorlar kullanılmaktadır.

Parametre Kütüphanesi

Birçok materyalin kalınlığına, yoğunluğuna ve yapısına göre kesim detayları değişkenlik gösterir. Her işlem için tekrar tekrar değişken verilerini girmeniz gerekmektedir.

Tüm bu karmaşada kaybolmanıza gerek yok. AlmiraLabs Procut parametre kütüphanesi ile kayıtlarınızı tutabilir ve dilediğiniz zaman yükleyebilirsiniz.

parametre-kutuphanesi

Ultra Hızlı Haberleşme

Çalışma ortamınızın duruma göre farklı bağlantı unsurları kullanılabilir. Kayra serisi makinelere dört ayrı yoldan bağlantı kurabilirsiniz. Ethernet kablosu, usb kablosu, usb flash disk veya wi-fi ile tüm bu çeşitlilikten faydalanabilirsiniz.

ultra-haberlesme

Kolay Ödeme Seçenekleri

Tüm makine satışlarımıza eğitim ve kurulum hizmeti ücretsiz ayrıca İyzico ile tüm banka kredi kartlarına taksit seçeneği.
Peşin ya da vadeli; nakit, çek veya kredi kartı ile yapılacak alımlarda sunacağımız ödeme koşullarını öğrenmek için iletişime geçiniz.

Ayrıca Leasing, banka kredileri, Grenke vb. gibi destekleyici kurumlar ile siz müşterilerimizin yapmış olduğu anlaşmalar doğrultusunda makine satışımız mevcuttur. İSO sanayi odası yerli malı belgemiz ile Kosgeb destekli makine satışımız bulunmaktadır.

banka-kartlari

Yerinde Kurulum ve Eğitim

Yerinde Kurulum ve Eğitim Satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis hizmeti verilir. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır.

 

yerinde-kurulum

Sizi Arayalım


  Hemen Arayın

  0212 438 1626

  0554 346 1178

  İLETİŞİM

  Almira Lazer Makinalari San.Tic.Ltd.Şti
  İkitelli OSB. Mah.
  Bedrettin Dalan Bulvarı Metro 34 Plaza
  No:23, 11/12 Başakşehir/İstanbul
  info@almiratek.com
  0212-438-16-26

  BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

  tr_TRTurkish