UncategorizedNova Yedek

Kasım 6, 2018by almiratek0

AEON Nova Serisi

Otomatik Tablalı

Co2 Lazer Makineleri

https://www.almiratek.com/wp-content/uploads/2018/10/icon-aeon-nova-10.png

Nova 10
Çalışma Alanı 100×70 cm
C90 (90-100w) Cam Tüp
C100 (100-130w) Cam Tüp
C90 (130-150w) Cam Tüp
C90 (1500-180w) Cam Tüp
30w RF Universal Metal Tüp
60w RF Universal Metal Tüp

https://www.almiratek.com/wp-content/uploads/2018/10/icon-aeon-nova-14.png

Nova 14
Çalışma Alanı 140×80 cm
C90 (90-100w) Cam Tüp
C100 (100-130w) Cam Tüp
C90 (130-150w) Cam Tüp
C90 (1500-180w) Cam Tüp
30w RF Universal Metal Tüp
60w RF Universal Metal Tüp

Alanının En Hızlısı

Tayvan üretimi ultra hızlı lineer ray ve arabalar sayesinde yüksek hızlara ulaşan AEON Nova, kısa zamanda yüksek miktarda kaliteli ürünler üretip zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Kompakt Tasarım

Aeon Nova serisi, Almira Teknoloji tarafından yüksek hızlarda bile performans, ve verimlilikten ödün vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Modern hatları sayesinde göz doldurucu bir tasarıma sahiptir.

İhtiyaca Göre Lazer Tüp

AEON Nova modelini diğer lazer makinelere istinaden, standart ekonomik cam lazer tüplerinin (90w tan 180 w a kadar ) yanı sıra 30 ile 60 watt arasında RF metal lazer tüpleri ile de satın alabilirsiniz.

aeon-nova-detay-3
Kullanımı Kolay

Kolay arayüzü sayesinde Aeon lazer kesim makinelerimizi herkes kolaylıkla kullanabilir. Aeon modellerimizde en güncel Ruida kontrol kartlarını tercih etmekteyiz. 3.5inc. ‘lik renkli TFT ekranında çalıştığınız çizimi görebilirsiniz. Önde gelen tasarım programlarından (AUTOCAD,CORELDRAW, ADOBE PHOTOSHOP, ADOBE ILLUSTRATOR VB.) elde ettiğiniz vektörel çizimleri kolaycai şleme alabilirsiniz. Hızlı Aeon Nova serisi, Tayvan üretimi ultra hızlı lineer ray ve arabalar sayesinde yüksek hızlara çıkar. Bu sayede kısa zamanda yüksek miktarda kaliteli ürünler üretip zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Yerli Kompakt Tasarım

Aeon Nova serisinin malzeme yerleştirilen tablasının istenildiğinde 20cm. aşağıya inebiliyor olması, çok çeşitli ürünlerin üzerinde işlem yapma imkanı sunmaktadır. Bir gitarın ya da puro kutusunun üzerine kazıma mı yapmak istiyorsunuz? Bu Nova serisinde sizin için hiçbir sorun teşkil etmez. Izgara, Bal Petek Tabla Izgara tabla veya kare petek tabla sayesinde birçok materyalde mükemmel kesim sonuçları elde edebilirsiniz. Bıçak tabla plaka kesim işlerinizde, alttan yansıma sonucu oluşan isleri minimize eder. Dolayısıyla kesimleriniz daha temiz olacaktır. Bal peteği tabla ise, kumaş, deri, kağıt, keçe gibi esnek ürünlerin kesiminde size avantaj sağlar.

 

aeon-nova-1
Çoklu Haberleşme

Aeon Nova ’da PC ile makine iletişimi sağlamak çok kolaydır. En çok tercih edilen USB kablo ile bağlantının yanı sıra Ethernet kablosu (network kablosu), USB bellek ve Wi-Fi(opsiyonel) üzerinden makineye dosya gönderimi sağlayabilirsiniz.

Clean Pack

AEON Clean Pack teknolojisi ile makinenin tüm kritik aksamları korunur. Lazer kafanın bağlı olduğu köprü dahil olmak üzere, lazer ışınının hareket alanı dışında kalan boşluklar ve tüm hareketli aksamlar alüminyum profiller ile koruma altına alınmıştır. Bu sayede hassas optik ürünler daha iyi korunur ve minimum bakım maliyeti ile performanstan taviz vermeden çok daha uzun ömürlü çalışmaktadır.

360 Derece Döner Eksen

Asansörlü tabla sayesinde Nova serisine, silindir şeklindeki merdane, cam bardak, şişe, termos gibi ürünlerin 360 derece etrafına kazıma yapmanıza imkan tanıyan divizör modülü takılabilir. (opsiyonel).

Bölünebilir Tasarım

Aeon serisi bölünebilir yapısı sayesinde 80cm. genişliğindeki kapı boşluklarından geçebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede ofis, ev, İşhanı vb. ortamlara kolayca yerleştirilebilir.

Güçlü Duman Tahliyesi

AEON Nova serisinde çalışma tablasının altında ve üstünde olmak üzere iki duman emiş ızgarası ve bu ızgaraya bağlı makinenin arkasından iki hortum çıkışı bulunmaktadır. Bu sayede kesim esnasında tabla altında, kazıma esnasında ise tabla üstünde yoğunlaşan dumanı makineden hızlıca tahliye etmek oldukça kolaydır.

Ürüne Uygun Lens Seçimi

Aeon lazer makinelerinde 2inc (50,8mm.) 2.5inc(63.5mm.) 4inc(101.6mm.) fokus mesafeli lensle kullanarak, farklı kalınlıklardaki malzemeleri 90derece dik bir açıyla kesebilirsiniz. Konuyla ilgili teknik bilgiler ve püf noktaları, makine kurulumu esnasında uzman teknik personelimiz tarafından anlatılmaktadır.

aeon-nova-2

Sizi Arayalım


  Hemen Arayın

  0212 438 1626

  Kesim Parametreleri
  KESİM
  KAZIMA
  MARKALAMA
  • Akrilik
  • MDF
  • Ahşap
  • Deri
  • Cam / Ayna
  • Taş
  • Plastik
  • Kumaş
  • Kaşe
  • Metal
  • Boyalı Metal
  lazer kesim malzemeler
  lazer kesim tekstil

  Garanti

  Almira Teknoloji olarak Aeon serisine 2 yıl elektronik – mekanik yedek parça ve servis garantisi verilmektedir.

  • Ayrıca kullandığımız cam lazer tüplerde 6 ay boyunca kullanıma bağlı tükenmelere karşı birebir değiştirme garantisi verilmektedir
  • Almira Teknoloji olarak satışını gerçekleştirdiğimiz tüm makine modellerinde kullanılan yedek parçalar evrenseldir; tedariği oldukça kolaydır.
  • Soğutucunun açılmamasına bağlı olarak tüpün çatlaması ve sert cisimle çarpışmasından ötürü kırılması vb. durumlar garanti kapsamında değildir.

  Ödeme

  Yerinde Kurulum ve Eğitim

  Satın alacağınız her makine için ihtiyaçlarınız doğrultusunda yerinde teknik servis yapılır. Garanti süresi boyunca teknik ekibimiz size bir telefon kadar yakın olacaktır.

  BİZİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Almira Lazer Makinalari San.Tic.Ltd.Şti
  İkitelli OSB. Mah.
  Bedrettin Dalan Bulvarı Metro 34 Plaza
  No:23, 11/12 Başakşehir/İstanbul
  info@almiratek.com
  0212-438-16-26

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

  tr_TRTurkish